Формування концептуальних засад пожвавлення процесів крос-культурних відносин на засадах туристичної діяльності
DOI:
https://doi.org/10.31866/2616-7603.2.2018.154402Ключові слова:
крос-культурні комунікації, туризм, глобалізація, міжкультурне співробітництвоАнотація
У статті проаналізовано вплив туристичної галузі на розвиток крос-культурних комунікацій в глобалізованому просторі. Визначені основні важелі впливу на крос-культурну діяльність. Сформовано концептуальні засади пожвавлення процесів крос-культурних відносин на засадах туристичної діяльності. Метою статті є розроблення практичних рекомендацій щодо удосконалення механізму формування крос-культурних комунікацій в туризмі та позиціонування України в світовому крос-культурному просторі в умовах глобалізації. Значення процесу крос-культурної комунікації в житті суспільства неможливо переоцінити, ще важливіше – створити всі умови для максимальної гармонізації і творення цього процесу, сприяти тим самим збереження культурного розмаїття та взаємозбагачення в умовах світу, який динамічно розвивається.Посилання
Brend Ukraina [Brand Ukraine]. (2010). Retrieved from http://brandukraine.org/u/ [in Ukrainian].
Halasiuk, S.S. (2011). Standartyzatsiia, sertyfikatsiia turystychnykh posluh ta litsenzuvannia turystychnoi diialnosti [Standardization, certification of tourist services and licensing of tourism activities]. Odesa: Astroprynt [in Ukrainian].
Hall, E.T., & Hall, M.R. (1983). Hidden Differences, Studies in International Communication: How to communicate with the Germans. Hamburg: Gruner & Jahr [in English].
The World Tourism Organization (UNWTO) [Official website]. Retrieved from http://www.unwto.org [in English].
UNWTO World Tourism Barometer. (2016, Marsh). (Vol. 14). Madrid: World Tourism Organization. Retrieved from http://tourlib.net/wto/UNWTO_ Barometer_2016_02.pdf [in English].
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Надія Сапельнікова, Олена Никончук
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори зберігають авторські права на статтю та одночасно надають журналу право його першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно поширювати опубліковану статтю з обов’язковим посиланням на її авторів та першу публікацію.
Журнал дозволяє авторам зберігати авторські права і права на публікації без обмежень.
Автор опублікованої статті має право поширювати інформацію про неї та розміщувати посилання на роботу в електронному репозитарії установи.